پی نوشت پست قبل:

 

خیلی خسته ام.خیلی بیشتر از اونی که خودم فکر می کردم.خسته و خجالت زده....من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم  .. من به خال لبت....<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

" خاضع ٍ خاشع ٍ.." آه باران ! بر من ببار که من هم خراب و خسته و خواب آلودم..در اندرون من خسته دل ندانم کیست؟!!       .که من خموشم و او در فغان و در غوغاست.....چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست      .سخن شناس نه ای جان من خطا اینجاست ....نخفته ام ز خیالی که می پزد دل من        خمار صد شبه دارم شراب خانه کجاست؟!!....خرقه ی زهد مرا آب خرابات ببرد    خانه ی عقل مرا آتش میخانه بسوخت....خیال خال تو با خود به خاک خواهم برد      که تا ز خال تو خاکم شود عبیر آمیز.....فقیر و خسته به در گاهت آمدم رحمی....میان عاشق و معشوق هیچ حایل نیست     تو خود حجاب خودی حافظ از میان بر خیز.....حافظ از میان بر خیز....حافظ!! بابا با خود تو ام. چرا به حافظ گير ميدی..

 

/ 9 نظر / 17 بازدید
اسکيزوفرن

خيلی جالب بود.به منم يه سری بزن.ممنون ميشم اگه قابل بدونی وبه منم لينک بدي . موفق باشی.منتظرتم

سعید

به این جا نمی شه لینک داد،نه؟

Enkratic

خرّم آن روز کزين منزل ويرانه روم ... !

رستاخيز

منم :در اندرون من خسته دل ندانم کیست؟!!

پروانه

به اسکيزوفرن : از اونجايی که وبلاگ شما بسيار پر بار و عميق است D: مطمئن باشيد مخاطب خاص خود را پيدا خواهد کرد و نيازی به لينک بنده نمی باشد.و با از اونجايی که بنده مفاهيم عميق بيان شده در وبلاگتان را درک نمی کنم از سر زدن به آنجا هم معذورم.

Enkratic

lol ...

باران

سلام. من جوابت را ناگفته می دانستم ... يا علی